Sponsors

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
22 jan 8:30 VVG '25 JO8-3JM ST: Terborg/Silvolde JO8-1
22 jan 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO10-1 AD '69 JO10-1
22 jan 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO9-1 Lochem SP JO9-2JM
22 jan 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO9-2JM VVG '25 JO9-2JM
22 jan 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO8-2JM DZC '68 JO8-4
22 jan 9:00 FC Bergh JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
22 jan 9:10 Varsseveld JO7-1JM ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
22 jan 9:10 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM FC Dinxperlo JO7-3
22 jan 9:20 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM SJO MEC/Bredevoort JO7-1
22 jan 9:20 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO7-3 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
22 jan 9:30 Gendringen JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
22 jan 9:40 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM ST: vv Montferland JO7-1
22 jan 9:45 ST: Terborg/Silvolde JO12-1 FC Winterswijk JO12-1
22 jan 9:45 ST: Terborg/Silvolde JO11-1 Concordia-W JO11-1JM
22 jan 9:45 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO11-1 FC Zutphen MO11-1
22 jan 10:00 Longa '30 JO11-3JM ST: Terborg/Silvolde JO11-2
22 jan 11:15 Terborg/Silvolde JO13-1 ESA JO13-2
22 jan 11:15 Terborg/Silvolde JO13-2JM ESA JO13-3
22 jan 14:30 Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 ESA MO17-1
29 jan 8:30 FC Dinxperlo JO11-2 ST: Terborg/Silvolde JO11-1
29 jan 8:30 FC Zutphen JO9-3JM ST: Terborg/Silvolde JO9-1
29 jan 8:30 DVOV JO8-2 ST: Terborg/Silvolde JO8-2JM
29 jan 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO9-2JM ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM
29 jan 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO8-1 FC Dinxperlo JO8-2
29 jan 9:00 FC Bergh JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
29 jan 9:10 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM FC Dinxperlo JO7-3
29 jan 9:20 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO7-3 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
29 jan 9:30 ZZC'20 JO15-3 ST: Terborg/Silvolde JO15-3
29 jan 9:30 Gendringen JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
29 jan 9:40 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM ST: vv Montferland JO7-1
29 jan 9:45 VVG '25 JO11-2JM ST: Terborg/Silvolde JO11-2
29 jan 9:45 DZC'68 JO10-6G ST: Terborg/Silvolde JO10-1
29 jan 10:00 DZC '68 JO17-5 ST: Terborg/Silvolde JO17-2
29 jan 10:00 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM Varsseveld JO7-1JM
29 jan 10:20 Westendorp JO7-1JM ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
29 jan 11:00 AZSV JO15-4JM ST: Terborg/Silvolde JO15-2
29 jan 11:00 ST: vv Montferland JO13-1 ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM
29 jan 11:15 ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM Ruurlo JO13-1
29 jan 11:30 FC Trias JO12-1JM ST: Terborg/Silvolde JO12-1
29 jan 12:00 Terborg 2 AD '69 2
29 jan 12:30 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO15-1 Longa '30 MO15-1
29 jan 13:00 DVOL JO17-1 ST: Terborg/Silvolde JO17-1
29 jan 13:00 Longa '30 MO17-1 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1
29 jan 13:00 SVO DCS/OBW MO11-2 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO11-1
29 jan 13:55 ST: Terborg/Silvolde JO15-1JM FC Dinxperlo JO15-1JM
29 jan 14:30 Terborg 4 FC Bergh 5
29 jan 16:30 FC Bergh 6 Terborg 3
30 jan 11:00 RKPSC VR1 (zon) ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 (zon)
30 jan 11:15 FC Trias 6 (zon) Terborg 1 (zon)
5 feb 8:30 VVG '25 JO8-2JM ST: Terborg/Silvolde JO8-1
5 feb 8:30 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM ZZC'20 JO7-2JM
5 feb 8:40 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
5 feb 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO10-1 FC Dinxperlo JO10-3JM
5 feb 8:45 Ruurlo JO9-2 ST: Terborg/Silvolde JO9-1
5 feb 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO8-2JM Varsseveld JO8-1
5 feb 8:50 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM SJO MEC/Bredevoort JO7-1
5 feb 9:00 ST: Gendringen/SVGG JO15-1 ST: Terborg/Silvolde JO15-1JM
5 feb 9:45 ST: Terborg/Silvolde JO12-1 Ratti - Socii JO12-1JM
5 feb 9:45 ST: Terborg/Silvolde JO11-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM
5 feb 9:45 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO11-1 SC Rheden MO11-1
5 feb 10:00 AZC JO13-1JM ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM
5 feb 10:00 Ajax B JO11-1JM ST: Terborg/Silvolde JO11-1
5 feb 10:15 FC Bergh JO15-2 ST: Terborg/Silvolde JO15-2
5 feb 10:15 FC Bergh JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
5 feb 10:25 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM FC Dinxperlo JO7-3
5 feb 10:35 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO7-3 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
5 feb 10:45 Gendringen JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
5 feb 10:55 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM ST: vv Montferland JO7-1
5 feb 11:15 ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM VVG'25 JO13-2JM
5 feb 12:00 FC Dinxperlo MO15-1 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO15-1
5 feb 12:35 ST: Terborg/Silvolde JO15-3 Halle JO15-1JM
5 feb 13:00 Doetinchem 2 Terborg 2
5 feb 13:00 Terborg 3 AD '69 4
5 feb 13:00 VIOD 3 (zat) Terborg 4
5 feb 14:00 FC Bergh MO17-1 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1
5 feb 14:30 Terborg 1 Gorssel 1
5 feb 14:45 Longa '30 JO17-4 ST: Terborg/Silvolde JO17-2
6 feb 10:00 Terborg 1 (zon) AD '69 4 (zon)
6 feb 11:00 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 (zon) ST: NVC/Den Dam VR1 (zon)
12 feb 8:30 DZC '68 JO12-8JM ST: Terborg/Silvolde JO12-1
12 feb 8:30 ST: Terborg/Silvolde JO11-1 VIOD JO11-2JM
12 feb 8:30 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO10-2 ST: Terborg/Silvolde JO10-1
12 feb 8:30 Sportclub Groessen JO8-1 ST: Terborg/Silvolde JO8-2JM
12 feb 8:30 FC Bergh MO11-1 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO11-1
12 feb 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO9-1 ZZC'20 JO9-2
12 feb 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO9-2JM Montferland JO9-3JM
12 feb 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO8-1 v.v. Dieren JO8-2
12 feb 9:00 FC Bergh JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
12 feb 9:10 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM FC Dinxperlo JO7-3
12 feb 9:20 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO7-3 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
12 feb 9:30 Gendringen JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
12 feb 9:40 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM ST: vv Montferland JO7-1
12 feb 9:45 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO15-1 FC Bergh MO15-1
12 feb 10:00 ST: Terborg/Silvolde JO17-2 FC Trias JO17-5
12 feb 10:15 FC Dinxperlo JO11-3 ST: Terborg/Silvolde JO11-2
12 feb 10:30 ST: Gendringen/SVGG JO13-1 ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM
12 feb 11:00 Westendorp JO7-1JM ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
12 feb 11:10 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM Wolfersveen JO7-1
12 feb 11:15 ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM RKZVC JO13-1
12 feb 11:20 SJO MEC/Bredevoort JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
12 feb 11:30 ST: vv Montferland JO15-2 ST: Terborg/Silvolde JO15-3
12 feb 12:00 Terborg 2 AZSV 6
12 feb 12:30 ST: Terborg/Silvolde JO15-1JM Pax JO15-1JM
12 feb 13:55 ST: Terborg/Silvolde JO15-2 Wolfersveen JO15-1JM
12 feb 14:30 Terborg 4 SDOUC 2
12 feb 15:20 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 FC Dinxperlo MO17-1
12 feb 16:15 Grol 3 Terborg 3
13 feb 11:30 sv Loil VR1 (zon) ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 (zon)
13 feb 12:30 Varsseveld 6 (zon) Terborg 1 (zon)
19 feb 14:30 FC Dinxperlo JO17-1 ST: Terborg/Silvolde JO17-1
22 feb 20:00 Terborg 1 FC Trias O23-1
5 mrt 8:30 Pax JO9-2JM ST: Terborg/Silvolde JO9-1
5 mrt 8:30 DZC'68 JO9-4JM ST: Terborg/Silvolde JO9-2JM
5 mrt 8:30 ST UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO8-1JM ST: Terborg/Silvolde JO8-1
5 mrt 8:30 FC Bergh JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
5 mrt 8:40 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM FC Dinxperlo JO7-3
5 mrt 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO10-1 FC Trias JO10-2JM
5 mrt 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO8-2JM FC Bergh JO8-1
5 mrt 8:50 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO7-3 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
5 mrt 9:00 Westendorp JO7-1JM ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
5 mrt 9:00 Gendringen JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
5 mrt 9:10 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM Wolfersveen JO7-1
5 mrt 9:10 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM ST: vv Montferland JO7-1
5 mrt 9:20 ZZC'20 JO7-2JM ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
5 mrt 9:45 ST: Terborg/Silvolde JO12-1 SJO/SSA HMC '17 JO12-1
5 mrt 9:45 ST: Terborg/Silvolde JO11-2 FC Bergh JO11-2
5 mrt 9:45 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO11-1 ZZC'20 MO11-1
5 mrt 10:45 Varsseveld JO13-1 ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM
5 mrt 10:45 Varsseveld JO11-2JM ST: Terborg/Silvolde JO11-1
5 mrt 11:15 ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM AD '69 JO13-1
5 mrt 11:30 DEO JO15-1 ST: Terborg/Silvolde JO15-1JM
5 mrt 12:00 ST Gendringen/SVGG JO15-2JM ST: Terborg/Silvolde JO15-2
5 mrt 12:35 ST: Terborg/Silvolde JO15-3 AZSV JO15-3
5 mrt 12:45 ST: AZSV/AD'69 MO17-1 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1
5 mrt 13:00 Terborg 3 SC Rheden 4
5 mrt 13:00 S.V. Kilder MO15-1 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO15-1
5 mrt 14:30 Terborg 1 Helios 1
5 mrt 14:30 FC Dinxperlo 3 Terborg 2
5 mrt 14:30 DZC '68 10 Terborg 4
5 mrt 14:30 SC Doesburg JO17-1 ST: Terborg/Silvolde JO17-2
6 mrt 11:00 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 (zon) Orion VR2 (zon)
12 mrt 8:30 FC Trias JO13-2JM ST: Terborg/Silvolde JO13-2JM
12 mrt 8:30 VIOD JO8-2JM ST: Terborg/Silvolde JO8-1
12 mrt 8:30 FC Dinxperlo MO11-1 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO11-1
12 mrt 8:35 FC Bergh JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
12 mrt 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO9-1 DEO JO9-2JM
12 mrt 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO9-2JM ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-3JM
12 mrt 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO8-2JM VIOD JO8-3JM
12 mrt 8:45 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM FC Dinxperlo JO7-3
12 mrt 8:55 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC JO7-3 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
12 mrt 9:00 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM ZZC'20 JO7-2JM
12 mrt 9:05 Gendringen JO7-1 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM
12 mrt 9:10 Varsseveld JO7-1JM ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM
12 mrt 9:15 ST: Terborg/Silvolde JO7-3JM ST: vv Montferland JO7-1
12 mrt 9:20 ST: Terborg/Silvolde JO7-1JM SJO MEC/Bredevoort JO7-1
12 mrt 9:30 SJO/SSA HMC '17 JO11-1 ST: Terborg/Silvolde JO11-2
12 mrt 9:35 ST: Terborg/Silvolde JO17-2 VIOD JO17-3
12 mrt 9:45 ST: Terborg/Silvolde JO12-1 SP Lochem JO12-3
12 mrt 9:45 ST: Terborg/Silvolde JO11-1 DZC '68 JO11-3
12 mrt 9:45 ZZC'20 JO10-4 ST: Terborg/Silvolde JO10-1
12 mrt 11:15 ST: Terborg/Silvolde JO13-1JM AZSV JO13-2JM
12 mrt 11:15 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO15-1 Sp. Neede MO15-1
12 mrt 12:30 ST: Terborg/Silvolde JO15-2 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-3
12 mrt 12:30 Varsseveld JO15-3 ST: Terborg/Silvolde JO15-3
12 mrt 12:45 Terborg 2 ZZC'20 3
12 mrt 12:45 AZSV 12 Terborg 3
12 mrt 13:55 ST: Terborg/Silvolde JO15-1JM AZSV JO15-2
12 mrt 14:45 Terborg 4 OBW 3
12 mrt 15:00 FC RDC 1 Terborg 1
12 mrt 15:20 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 MO17-1 ZZC'20 MO17-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!