2023/2024 |
1 |
5e klasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 27 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Achterhoek Cup C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Achterhoek Cup C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Achtste finales Achterhoek Cup |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Achterhoek Cup kwart finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
1 |
4e klasse H |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 13 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
4e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Achterhoek Cup B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Achterhoek Cup B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
3e klasse/4e klasse 3 - 4 klasse |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
3e klasse/4e klasse 3 - 4 klasse |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
JO19-1 |
Hoofdklasse G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 1 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 1 KO Groep 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Regio Cup Groep 1 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
2e klasse 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Regio Cup Groep 2 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
4e klasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 2 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Achterhoek Cup poule B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
JO17-1 |
Hoofdklasse 05 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 1 22 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 1 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Groep 2 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
2e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
2e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
JO17-1 |
Groep 2 08 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
2e klasse 08 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
JO15-1 |
Onder 15, JO15-1, Groep 3 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Onder 15, JO15-1, 3e klasse 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 1 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 3 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 3 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 3 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 3 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO15-1 |
Onder 15, JO15-1, Groep 2 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Onder 15 zaterdag, JO15-1, 2e klasse 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Onder 15, JO15-1, Groep 1 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Onder 15, JO15-1, Groep 1 Achtste Finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
D1 |
D-pupillen zaterdag, D1, 3e klasse 11 |
11 |
7 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-pupillen zaterdag, D1, 3e klasse 15 |
6 |
5 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-pupillen, D1, Groep 3 11 |
4 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
D1 |
D-pupillen zaterdag, D1, 2e klasse 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-pupillen, D1, Groep 7 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-pupillen, D1, Groep 2 D 2e klas SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |