Cookie beleid v.v. Terborg

De website van v.v. Terborg is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

Trainingstijden

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-2 17.45 - 18.45 Stan Peters
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 4
  • Locatie: Silvolde
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO8-1 18.00 - 19.00 Bram Van Dooren, Michiel Heideman
  • Veld 1
  • Kleedkamer 2
  • Locatie: Terborg
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO9-1 18.00 - 19.00 Gökhan Yilmaz, Ishak Darende
  • Kleedkamer 2
  • Locatie: Silvolde
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO9-2 18.00 - 19.00 Leonie van Beek, Jarno Talens, Wout van Holen, Koray Kalmaz
  • Kleedkamer 2
  • Locatie: Silvolde
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO10-1 18.00 - 19.00 Ruben Baakman
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 3
  • Locatie: Silvolde
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-1JM 18.00 - 19.00 Ben Berendsen
  • Veld 2 voor
  • Kleedkamer 4
  • Locatie: Terborg
ST: Terborg/Silvolde JO15-1 18.30 - 19.45 Amar Duratovic, Wesley Kuijer
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 5
  • Locatie: Terborg
ST: Terborg/Silvolde JO17-1 19.00 - 20.15 Pascal Bleumer
  • Veld 2 voor
  • Locatie Silvolde
  • Locatie: Silvolde
ST: Terborg/Silvolde JO19-1 19.15 - 20.45 Raymond Jansen
  • Veld 1
  • Kleedkamer 2
  • Locatie: Silvolde

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST: Terborg/Silvolde JO17-2 18.00 - 19.30
  • Veld 4L
  • Kleedkamer 4
  • Locatie: Terborg

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-2 17.45 - 18.45 Stan Peters
  • Veld 2 Achter
  • Kleedkamer 4
  • Locatie: Silvolde
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO9-1 18.00 - 19.00 Gökhan Yilmaz, Ishak Darende
  • Kleedkamer 2
  • Locatie: Silvolde
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO9-2 18.00 - 19.00 Leonie van Beek, Jarno Talens, Wout van Holen, Koray Kalmaz
  • Kleedkamer 2
  • Locatie: Silvolde
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO10-1 18.00 - 19.00 Ruben Baakman
  • Veld 2 Achter
  • Kleedkamer 3
  • Locatie: Silvolde
ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-1JM 18.00 - 19.00 Ben Berendsen
  • Veld 2 voor
  • Kleedkamer 4
  • Locatie: Terborg
ST: Terborg/Silvolde JO15-1 18.30 - 19.45 Amar Duratovic, Wesley Kuijer
  • Veld 2A
  • Kleedkamer 2
  • Locatie: Terborg
ST: Terborg/Silvolde JO17-1 19.00 - 20.15 Pascal Bleumer
  • Veld 2 voor
  • Locatie Silvolde
  • Locatie: Silvolde
ST: Terborg/Silvolde JO17-2 19.15 - 20.45
  • Veld 2 Achter
  • Kleedkamer 3
  • Locatie: Silvolde
ST: Terborg/Silvolde JO19-1 19.15 - 20.45 Raymond Jansen
  • Veld 1
  • Kleedkamer 2
  • Locatie: Silvolde
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!