2023/2024 |
JO17-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
2e klasse (2e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
2e klasse (3e fase) 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
JO15-1 |
4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 1 Achterhoek Cup 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
4e klasse (2e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
4e klasse (2e fase) 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
3e klasse (3e fase) 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
JO13-2JM |
Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 4 21 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2JM |
4e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2JM |
Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 4 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2JM |
3e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2JM |
Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 4 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2JM |
3e klasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 118 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
6e klasse 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
JO13-1JM |
Groep 3 32 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
3e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
Regio Cup Groep 3 M |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Groep 2 045 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
6e klasse 23 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
JO13-1JM |
2e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
Groep 2 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1JM |
2e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
4e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 28 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
JO13-2 |
Groep 3 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2 |
3e klasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2 |
3e klasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 2 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
JO11-1 |
Onder 11, JO11-1, Groep 4 77 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
Onder 11, JO11-1, 4e klasse 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
Groep 4 JO11 4e klas R5-7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
3e klasse 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
3e klasse 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
Groep 4 JO11 4e klasse R7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
Groep 4 JO11 4e klasse R7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19, JO19-1, Groep 3 23 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19, JO19-1, 3e klasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 3 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 3 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, Groep 2 49 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17 zaterdag, JO17-1, 2e klasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, 2e klasse 10 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren, B1, Groep 2 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
F2 |
F-pupillen, F2, Groep 5 95 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
F2 |
F-pupillen zaterdag, F2, 5e klasse 38 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
F2 |
F-pupillen zaterdag, F2, 5e klasse 42 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
JO15-1 |
C-junioren, C1, Groep 2 37 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
C-junioren zaterdag, C1, 2e klasse 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |