2023/2024 |
JO19-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse (2e fase) 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse (3e fase) 6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
JO19-1 |
klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse (2e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse (3e fase) 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 2 49 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse 7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse P1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 3e ronde Groep 2 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse P3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
JO17-1 |
Groep 2 37 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Regio Cup Groep 1 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
JO15-2 |
3e klasse 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-2 |
Groep 3 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-2 |
Groep 3 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-2 |
2e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
JO15-1G |
2e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1G |
Groep 2 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1G |
Groep 1 poule 5B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1G |
Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1G |
Groep 1 2e ronde achterhoek cup JO15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1G |
2e klasse 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1G |
Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1G |
Groep 1 1/4 finale Achterhoek Cup JO15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1G |
Groep 2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
JO13-1 |
Onder 13, JO13-1, Groep 3 49 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Onder 13, JO13-1, 3e klasse 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Groep 3 3e klasse SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Groep 3 JO13 3e klasse SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse 201 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse 211 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO13-1 |
Onder 13, JO13-1, Groep 2 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Onder 13 zaterdag, JO13-1, 2e klasse 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Onder 13 zaterdag, JO13-1, 3e klasse 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Onder 13 zaterdag, JO13-1, 3e klasse 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
JO11-1 |
E-pupillen zaterdag, E1, 2e klasse 11 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2G |
E-pupillen, E2, Groep 4 48 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2G |
E-pupillen zaterdag, E2, 4e klasse 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-2G |
E-pupillen zaterdag, E2, 4e klasse 25 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
E3 |
E-pupillen, E3, Groep 37 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
E3 |
E-pupillen zaterdag, E3, 5e klasse 37 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
E3 |
E-pupillen zaterdag, E3, 5e klasse 29 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |